Najczęściej kupowane

 • sample-3

  Szeroki wybór

  kaset do ROLL-UPów

 • Standy reklamowe

  Systemy wystawiennicze

  już od 4,95 zł netto!

 • Media do druku

  Oferta dla drukarni i agencji

  Media do druku

 • Brak promowanych produktów w tym momencie.

Sklep ProMediaPlus

Sklep ProMediaPlus.pl powstał na bazie ponad 20 lat doświadczeń w reklamie wizualnej (OOH). Naszą wiedzę przenosimy na wzorową obsługę oraz najlepszy dobór materiałów i produktów do reklamy wielkoformatowej. Wiemy jak ważny jest dobór odpowiednich produktów zaufanych dostawców. Wybierając ProMediaPlus.pl możesz być pewien, że Twoje zlecenie jest w dobrych rękach. Dzięki naszemu długiemu doświadczeniu i wiedzy, mogą mieć Państwo pewność o niezawodności naszych materiałów oraz o ich najwyższej jakości.

Zaopatrzenie drukarni i agencji reklamowych

Nasza oferta przeznaczona jest głównie do zaopatrzenia drukarni oraz agencji reklamowych. Sprzedajemy produkty takie jak Roll-upy, maszty flagoweścianki pop-up oraz materiały do druku. Oferta sklepu ProMediaPlus obejmuje także różne typy stojaków na ulotki, trybunkipotykacze oraz namioty reklamowe.

Dodatkowo, mogą Państwo zaopatrzyć się w akcesoria takie jak torby premium, listwy plakatowe oraz wiele innych.

W naszym sklepie internetowym komplementujemy zamówienia w duże paczki oraz pojedyncze sztuki. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty przy zakupie większej ilości sztuk. W ProMediaPlus.pl mają Państwo dostęp do różnorodnych akcesoriów takich jak torby premium, listwy plakatowe i inne, przydatne akcesoria.

Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Szeroki asortyment umożliwia dobrać odpowiednie produkty do indywidualnych potrzeb. Sklep ProMediaPlus jest podzielony na kategorie, dzięki którym szybko znajdą Państwo odpowiednie produkty.

Posiadamy nowoczesny system kontroli stanów magazynowych, dzięki któremu dajemy Ci najwyższą w Polsce pewność stałego dostępu do pełnej gamy naszego asortymentu. Większość zamówień złożonych do godziny 14:30, wysyłamy 24-godzinnym kurierem tego samego dnia roboczego.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą sklepu internetowego ProMediaPlus.pl. Mogą Państwo również skorzystać z naszego katalogu firmowego, w którym znajdują się nasze produkty.