Dostawa i zwrot

Zamówienia realizowane na terenie Polski o wartości od 500 zł netto wysyłamy kurierem 24h gratis! Darmowa dostawa dotyczy wysyłek realizowanych na terenie Polski. Koszt wysyłki zamówień o wartości poniżej 500 zł netto wynosi 18,70 zł netto.

Dowiedz się:

  • W jakim czasie zrealizujemy Twoje zamówienie?
  • Jak wyślemy zamówienie?
  • W jaki sposób mogę złożyć reklamację lub zwrot?

Dostawa

Towar zamówiony do godz. 14.30 wysyłamy tego samego dnia. Towar zamówiony po godzinie 14.30 wysyłamy dnia kolejnego. Wszystkie paczki krajowe wysyłamy kurierem 24-godzinnym.

Przesyłki wysyłamy wyłącznie poprzez firmę kurierską DPD. Paczki można śledzić pod adresem: https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel

Z uwagi na krótki czas dostawy numer listu przewozowego podajemy wyłącznie na prośbę klienta. Prośby o podanie numeru można zgłaszać mailowo lub telefonicznie.

Wysyłki zagraniczne prosimy ustalać indywidualnie z naszym konsultantem.

 

Reklamacje i zwrot

Wszystkie reklamacje realizujemy w trybie pilnym. Możemy zażądać podesłania zdjęć uszkodzeń, opisu zdarzenia w wyniku którego wada się ujawniła, jak i uszkodzonych towarów. Więcej nt. reklamacji przeczytasz w naszym regulaminie.

Według polskich przepisów, który nie miał wcześniejszej możliwości obejrzenia towaru na żywo może zwrócić nieużywany i nieuszkodzony produkt bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Zwrot, który nie jest spowodowany winą obsługi sklepu promediaplus.pl odbywa się na koszt zamawiającego.